تخصص ما

تزریق ژل و چربی

رووفیل اولترا  ولیوم Revofil Ultra volume
این ژل برای حجم دهی و پرکردن خطوط با عمق زیاد استفاده می شود. تزریق در نواحی پیشانی، پل بینی، خط خنده، گونه، فک و چانه امجام  می گیرد.
رووفیل در عمیق ترین لایه پوست تزریق و با توجه به اینکه در عمق پوست ماندگاری بیشتری دارد معمولا تمدید آن سالیانه انجام می شود.

تزریق چربی:
چربی تزریقی باید از  قسمتی که بدن گرفته شود که چربی انباشته به اندازه کافی داشته باشدشکم، باسن و ران معمولا گزینه‌های مناسبی هستند.
 دکتر ناحیه مورد نظر را بی‌حس می‌کند و با استفاده از تکنیک‌های خاص چربی را استخراج می‌کند. اگر حجم چربی مورد نیاز از حد خاصی بیشتر باشد می توان آنرا فریز کرد و برای ترمیم محل تزریق در دفعات آینده استفاده نمود.

 

دکتر کریمیان
دکتر کریمیان

ژل نورامیس

یکی از پرکننده های پوستی بر پایه هیالورونیک اسید است که تحت انحصار شرکت مدیتوکس کره جنوبی تولید و عرضه می شود. کاربرد اصلی ژل نورامیس؛ حجم دادن به صورت و رفع چین و چروک های پوستی است.

خدمات دیگر

سایر خدمات پزشک

دکتر کریمیان به همراه تیم پزشکی مجرب آماده ی خدمت رسانی در زمینه های جراحی زیبایی، پیکرتراشی و لیپوساکشن ، لاپاراسکوپی و جراحی های کوچک به شما می باشد..

دکتر کریمیان

لاپاراسکوپی

.

دکتر کریمیان

دستگاه گوارش

.

دکتر کریمیان

دستگاه LDM-MED

  .

دکتر کریمیان

جراحی های شایع

کیست مویی ، هموروئید، فتق

فعالیت های ما

نمونه کارها

با توانایی های ما در زمینه ی جراحی زیبایی و درمانی آشنا شوید و باخاطری آسوده خود را به ما بسپارید.

0 +

بیماران راضی

0 +

بخش های بهداشتی

0 +

انواع تحقیق

0 +

جوایز دریافتی

سوالات متداول

سوالی دارید؟

هدف ما ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شماست به این جهت ما در زمینه های جراحی چون لیپوساکشن و پیکرتراشی ، بلفارو پلاستی و لاپاراسکوپی و جراحی های کوچک پاسخگوی سوالات شما در جهت شفاف سازی نوع خدماتمان هستیم.

هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید  با افزایش سن کاهش می یابد و به مرور باعث افتادگی پوست صورت و همچنین ایجاد چین و چروک می شود.در مطب دکتر کریمیان تزریق ژل با برند نورامیس کره ای انجام می گیرد.

ترانسفر چربی در کدامیک از اندامها انجام می گیرد؟

خطوطی که در پیشانی دراثر اخم کردن یا بالا رفتن سن ایجاد شده است. یا به نواحی چانه یا گردن که گاهی برای تغییر سایز چانه حتی می توان از این عمل زیبایی استفاده کرد.
همچنین برای افرادی که لکه های قهوه ای در پوست دست های آنها ایجاد شده تزریق چربی بسیار مفید است. در این موارد می توان با انجام این عمل پوست دست ها را جوان سازی نمود. حتی چین و چروک هایی که در پوست ایجاد شده است را به طور صاف و یکنواخت درآورد.
همچنین، برای بزرگ کردن سینه و باسن نیز می توان از تزریق چربی استفاده کرد. البته که بزرگ کردن سینه ها از طریق پروتز انجام می گیرد اما گاهی افراد زیر بار عمل جراحی پروتز سینه نمی روند و تنها با تزریق چربی میتوانند سایز سینه های خود را افزایش دهند. همینطور در مورد افزایش سایز باسن هم این مورد صدق می کند.

چه زمانی از عمل انتقال چربی یا ترانسفر چربی استفاده می شود؟

انتقال چربی در  نقاطی از بدن که دارای افت و تورفتگی هستند و یا از بین بردن جای زخم  انجام می گیرد. همچنین برای زیباتر شدن و جوانسازی نواحی چروکیده پوست بسیار متداول می باشد.

تزریق چربی به دست چگونه انجام می‌شود؟

تزریق چربی در مطب و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در این عمل مقداری چربی از یک قسمت بدن (قسمت‌هایی که معمولاً از چربی آن استفاده می‌شود عبارتند از: داخل ران، شکم و پهلو) برداشته می‌شود. سپس این چربی فیلتر شده و با کمک کانولای باریک به پشت دست تزریق می‌شود. این کانولا مخصوص است تا باعث آسیب به عروق خونی نشود و تا حد ممکن از آسیب به بافت جلوگیری شود

.