تخصص ما

دستگاه گوارش

بیماری‌ های دستگاه گوارش انواع مختلفی دارند و به‌طور‌کلی بسیار شایع هستند. این بیماری‌ها قسمت‌های مختلف دستگاه گوارش را درگیر می‌کنند از جمله معده، روده باریک و بزرگ و کبد و غیره. اگر دچار بیماری های دستگاه گوارش شده باشید، می‌دانید که بسیاری از علائم و نشانه‌های این بیماری‌ها شبیه به هم هستند و باید برای تشخیص دقیق آن به متخصص گوارش مراجعه کرد. در این مطلب انواع بیماری‌های دستگاه گوارش را معرفی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که هرکدام چه علائم و نشانه‌هایی دارند و کدام اندام‌ها را درگیر می‌کنند.

دکتر کریمیان
دکتر کریمیان

جراحی اسلیو معده

نوعی عمل جراحی برای کوچک کردن معده که در آن حدوداً ۷۰ تا ۸۰ درصد از حجم معده در افرادی که دارای اضافه وزن شدید یا چاقی مفرط هستند برداشته می‌شود. به عبارتی، بعد از این عمل تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد از معده اولیه در حفره شکم باقی می‌ماند.

خدمات دیگر

سایر خدمات پزشک

دکتر کریمیان به همراه تیم پزشکی مجرب آماده ی خدمت رسانی در زمینه های جراحی زیبایی، پیکرتراشی و لیپوساکشن ، لاپاراسکوپی و جراحی های کوچک به شما می باشد..

پیکرتراشی و لیپوساکشن

تیروئید

جراحی زیبایی

تزریق ژل و چربی

فعالیت های ما

نمونه کارها

با توانایی های ما در زمینه ی جراحی زیبایی و درمانی آشنا شوید و باخاطری آسوده خود را به ما بسپارید.

0 +

بیماران راضی

0 +

بخش های بهداشتی

0 +

انواع تحقیق

0 +

جوایز دریافتی

سوالات متداول

سوالی دارید؟

هدف ما ارائه خدمات درمانی و زیبایی به شماست به این جهت ما در زمینه های جراحی چون لیپوساکشن و پیکرتراشی ، بلفارو پلاستی و لاپاراسکوپی و جراحی های کوچک پاسخگوی سوالات شما در جهت شفاف سازی نوع خدماتمان هستیم.

هدف از جراحی اسلیو معده چیست؟

کاهش وزن از طریق کاهش حجم معده یعنی  بیمار غذای کمتری دریافت کند و با خوردن مقدار کمی غذا سریع سیر شده و به صورت خودکار دیگر غذا نخورد.