11 مرداد 1398
زیبایی

تزریق ژل

تزریق ژل لب (فیلر لب) یکی از بهترین گزینه‌ها برای حجم دهی به لب‌ها، پر کردن و یا قلوه ای کردن لب‌ها است که توسط متخصص پوست و مو انجام می گیرد. ممکن است نام انواع مدل‌های تزریق فیلر لب را شنیده باشید که عبارتند از: تزریق ژل لب مدل عروسکی، تزریق فیلر لب مدل روسی و تزریق ژل لب طبیعی و نچرال که قطعا بهترین و زیباترین مدل تزریق فیلر لب طبیعی و یا نچرال است.

تزریق فیلر لب

اغلب ما لب های درشت و برجسته را می پسندیم که ممکن است از نعمت خدادادی آن محروم باشیم. خوشبختانه در دنیای امروز و پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه به این زیبایی دست پیدا کنید. با تزریق فیلر لب (ژل لب) می توانید به لب های برجسته و خوش فرمی که همیشه آرزویش را داشتید برسید.

یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی صورت، تزریق فیلر لب است و به همین دلیل متاسفانه این عمل زیبایی در اکثر اماکن مانند سالن های آرایشگاه، مطب پزشکان عمومی و یا حتی منزل خانه همسایه انجام می شود. لازم است این نکته را به شما یادآوری کنیم که عمل تزریق فیلر لب جزء عمل های حساس است و اگر به درستی انجام نشود ممکن است به نتیجه دلخواه نرسید و عوارض بسیار خطرناکی را تجربه کنید.

پزشک متخصص پوست و مو برای انجام عمل تزریق فیلر، ابتدا با بی حسی موضعی لب‌ها را بی حس می‌کند و سپس با استریل کردن ناحیه مورد نظر عمل تزریق را با سرنگ مخصوص که بسیار ظریف و نازک است انجام می‌دهد.

پزشکی که عمل تزریق ژل به لب را انجام می دهد باید با دقت تمام در ناحیه مشخص شده و زاویه درست ژل را تزریق کند. مقدار ژل مصرفی به عوامل مختلفی مانند مقدار دلخواه زیباجو، نوع و مارک ژل و تشخیص متخصص بستگی دارد.

 

دکتر کریمیان

دکتر کریمیان

پزشک:
دکتر مهدی کریمیان
نوع خدمت:
زیبایی
گزینه های من برای درمان ارتودنسی چیست؟

ارتودنتیست ها که به عنوان متخصص ارتودنسی یا ارتوپدی های ارتودنسی و دندانپزشکی نیز شناخته می شوند ، متخصصان پزشکی هستند که ناهنجاری های دندان و صورت را ارزیابی ، تشخیص و درمان می کنند. ارتودنسی با پیشرفت های تکنولوژی بسیار طولانی پیش رفته است. در حالی که برخی از گزینه های درمانی برای برخی شرایط ترجیح داده می شوند ، انتخاب های بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد. بسته به مسائل مربوط به ارتودنسی ، گزینه های درمانی زیادی برای شما وجود دارد:

  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
  • پرانتزهای زبانی به هم وصل می شوند ، مانند Invisalign ، از سینی های واضح تشکیل شده اند که تغییر کرده اند.
  • وسایل ارتودنسی همچنین ممکن است بخشی از برنامه درمانی شما و برخی از آنها باشد.
  • بریس های سرامیکی شفاف شبیه به پرانتز های فلزی سنتی هستند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
سیم کشی سنتی چگونه کار می کنند

درک مشترک این است که دندان ها چنان محکم در لثه ها قرار گرفته اند ، حرکت نمی کنند و تغییر نمی کنند. اما واقعیت این است که حتی سالم ترین دندان ها می توانند تحت تأثیر اشکال مختلف فشار و تغییر در طول زمان قرار بگیرند. در ارتودنسی ، فشار ملایم و در عین حال مداوم در مناطق استراتژیک داخل دهان اعمال می شود. به تدریج ، دندان ها شروع به تغییر و تراز شدن می کنند و لبخند کاملی را که می خواهید به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *